Astrologovo pondělí 20.6.2022 – Vlastní hlava

Poslední jarní den bude dominujícím aspektem sextil Merkur – Jupiter. S novým pracovním týdenem opět s radostí zaútočí zprávy a informace, které si přes víkend odpočinuly a rozhodly se to s námi zkusit znova. Dejme pozor, skutečně může být ve vzduchu několik dobrých příležitostí a viset tam i několik ucházejících nabídek.

Nálada může být leklá, po víkendu asi ochladí, Luna v konjunkci s Neptunem v Rybách budou připomínat hlubší aspekty naší osobnosti a ukazovat do jejích hlubin. I tam je potřeba udělat pořádek.
Vypadá to, že dnes budeme jen výjimečně spokojeni. Stále bude cosi k řešení, něco kvazidůležitého bude vyžadovat pozornost. Udržet vlastní tempo a chladnou hlavu bude kramobyčej obtížné.

Slunce nalezneme na posledním stupni Blíženců. Bude tedy rozdávat chaotické pokyny, neb je jasné, že se toho musí do slunovratu (bude zítra) mnoho zvládnout. Je třeba zaujmout postoj, rozdat partitury, vymyslet úkoly, odpovědět na všechny otázky světa. A to dá mnoho práce. Asi se objeví nějaký stres. Neměli bychom ho brát do hry, hrozí to, že budeme víc chybovat. A to nikdo nechce. Bude tak důležité udržet chladnou hlavu a udělat přesně to, co je důležité udělat a nepouštět se do toho, o čem ostatní tvrdí, že je nutné. Máme svoji hlavu, ne?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...