Astrologovo pondělí 22.4.2024 – Jupiter a Lilit

Slunce se vymanilo z kvadratury s Plutem a nedělní potíže a snad i úzkosti jsou už za námi. Ne vše vyšlo podle plánu a překážky ukázaly na to, co je opravdu potřeba změnit, jinak to dál prostě nepůjde. Na druhou stranu udělala nedělní kvadratura i tečku za váháním v řadě směrů. Společně se sobotními a neděními prohlášeními i proklamacemi to představovalo vše dohromady docela slušný balík záležitostí k řešení. Nejvíc se události týkaly planet ve fixních znameních okolo 22. stupně.

Nový týden pomalu přichází s novými tématy. Nejsilnějším je pravděpodobně přesný trigon Jupiteru a Lilit. Obecně čekejme přehnané představy, dejme si pozor na velká očekávání a snadno přístupné iluze. Může se také stát, že se ne vždy budeme orientovat a pokud se dnes rozhodneme něco domluvit, potvrďme si to ještě koncem týdne. V návaznosti na události z pátku, případně neděle si ověřme, že všichni vědí, o co jde a rozumějí tomu, co se stalo, respektive řeklo. Opatrně s furiantským přeháněním, někdo může žert či nadsázku vzít vážně.

Všimli jste si toho, že Saturn je v kvinkunxu s jižním uzlem? Já tedy až dneska. Připomněla mi to Luna, jež s jižním uzlem dopoledne dělá přesnou konjunkci (a tím pádem kvinkunx se Saturnem). Konstelaci můžeme interpretovat tak, že nám střídavě záleží a po chvíli nezáleží na pravidlech, na tom, co se děje. Lhostejnost ale střídá spontánní zájem. Může se to týkat výsledků všeho druhu, ale i vztahů s lidmi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...