Astrologovo pondělí 25.9.2023 – Úspěšnost

Téma číslo jedna dnešního dne bude příznivý trigon Merkuru v Panně s Jupiterem v Býku. Je to skvělá zpráva pro budovatele i posly konstruktivních myšlenek. Aspekt nám pomůže tvořit, informovat o dobrých nápadech. Po dnech nejistot se tady nabízí stabilita. Ve spojení s Lunou ve Vodnáři (ta je v trigonu se Sluncem) zjistíme, že se dá mluvit takřka o všem.

Že by bychom dovedli být víc tolerantními? Určitě, trigon, tedy příznivé propojení Slunce a Luny ve vzdušných znameních dává prostor tomu, abychom mluvili, sdíleli, informovali bez předsudků a zábran. Komunikace má především informační roli a zájem je na pochopení a vytvoření vztahu porozumění. Ve hře je Luna ve Vodnáři a tím pádem i víc vzrušení, překvapivosti a nadšení než je běžně v kraji zvykem. Můžeme tak sdílet novinky i se pokusit přesvědčovat.

Trigon Luny se Sluncem harmonizuje i nás samotné. Překážky, jež běžně vidíme a se kterými se normálně potýkáme, jakoby najednou zmizely. Umíme improvizovat a není nám zatěžko se rozloučit s tím, co nechceme nebo co nefunguje. Sice jsme trochu povrchní, nepátráme po příčinách, ale dovedeme pracovat s běžnými situacemi, jaké nám dnešní den poskytuje. Vodnářská Luna dává nadhled a to se může hodit i proto, že nám tu dobře funguje opozice Marse a Chironu, která je dnes přesná.

Marsicko-chironská opozice je příznivá v tom, že umožňuje skládat reparáty. Nepovedlo-li se něco v minulosti, můžeme se k tomu znovu vrátit. Nejsme-li spokojení, dá se daná záležitost zkusit znova provést nebo řešit. Úspěšnost neleží v šikovnosti, ale schopnosti poučit se z chyb.

Celý dnešek je vlastně poučný a poučující. Chiron v Beranu ve spojení v opozici s Marsem velmi rád vykládá o tom, jak se něco dá udělat jinde, jinak a především lépe. A naše niterná touha směřuje k dokonalosti a k tomu, abychom uspěli. Večer uvidíme, ja jsme byli schopní.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...