Astrologovo pondělí 7.12.2020 – Výčitky, adresné poznámky a řešení

Slunce ve Střelci v dobíhající kvadratuře s Lunou v Panně. Tento den se poněkud ponoříme a zahrabeme do sebe. Nepůjde o to, abychom se ztratili, bude se totiž velmi soustředit na aktuální úkoly a koncentrovat na to, abychom byli spravedliví a udělali vše čistě a správně a za sebou nechali vyrovnané účty. Kritéria jsou neúprosná, vyžadují řešení, tahají, nepustí.

Luna je totiž v nabíhajícím trigonu s Jupiterem a Saturnem v Kozorohu (tento aspekt na dlouhou dobu bude naposledy, příště už budou obě tělesa ve Vodnáři) i v začínajícím trigonu na Pluta v Kozorohu (Pluto se v Kozorohu jaksi pár let ještě zdrží a tak se s takovými aspekty ještě budeme setkávat).
Pomalu se naplňující kvadratura Slunce a Luny ukazuje opět na probíhající procesy čištění, prosívání, poměřování a třídění. Dál projde jen to, s čím dovedeme souhlasit. Jsme také kritičtí a ve své kritice adresní a v popisech problémů konkrétní. Jako bychom chtěli vyřešit všechno, co se tento rok nakupilo. Velkým tématem je také hrdost a čest, vzpomeneme si velmi dobře na to, kde a z jakých důvodů nám bylo ublíženo a ve svých zraněních si to nenecháme pro sebe. Třeba to bude podnětem pro vstřícný kulturní dialog.
Výše zmíněné se sice bude dít, ale je celkem jasné, že dnes nepůjde o to se pohádat, nýbrž přijít na to, kde jsou nedostatky a ty v příhodné podobě vyřešit tak, aby mohl nastat kýžený smír, kt. se projeví hladkou spoluprací, vzájemným vyladěním a satisfakcí plynoucí z překonaných nesnází.
Trigon Luna – Lilit přinese do života nejasnosti, řada záměrů dopadne dost jinak než byla myšlena, k našemu překvapení to ale nebude moc vadit, spíš naopak.

Dnešek je tu k tomu, abychom se stabilizovali, abychom se ujasnili v tom, jací jsme a s čím můžeme počítat že přijde z našeho okolí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...