Astrologovo úterý 1.9.2020 – Epicky o horizontech

Tak jako srílanská opička zkoumala na fotografii včerejší předpovědi obsah prázdné lahve, tak i my v těchto chvílích zkoumáme obsah vlastní duše. S Lunou ve Vodnáři ani jinak nelze. V kombinaci s aspekty planet v zemských znameních je to duševražedná kombinace vedoucí často k jednoznačným, ale drsným řešením. Útěchou budiž to, že v rámci teorie vyvažování se za nějaký čas kyvadlo zase zhoupne do druhé polarity. Nic nevydrží dlouho, záleží jen na mocnosti sil, které kyvadlo v této poloze drží.

Později během dne bude Luna už v Rybách, přijde čas uvolnění a snad i poznání toho, čím jsme si během aktivních procesů dne prošli.
Opozici Venuše s Plutem máme už za sebou, ta během víkendu zařídila právě ta silná řešení. Pro dnešek a zítřek nás čeká opozice Venuše – Saturn, kdy se nám dostane spravedlnosti. Ne té lidské, tu si představujeme příliš osobně, ale té kosmické. Naše hodnoty budou váženy na univerzálních vahách.
A máme tu trigon Merkur – Pluto a sním slova, která se dají tesat, věty, které si nadlouho zapamatujeme a zdánlivě drobné události, jež budou mít sílu tisíce slonů. Tady si často neuhájíme proti přesile slov nic, důležité bude zachovat si ale jasnou hlavu. Pokud bude něco vysloveno, je šance, Pluto je koneckonců transformační planeta, že se procesu uvedou na správnou míru a události se zklidní a ovzduší vyčistí.

Nepochybujme o transformační síle dneška, nepochybujme ani o sobě samých. Buďme otevřeni poučením, reagujme otevřeností a dívejme se na horizont. Teprve tam uvidíme výsledky dneška, ne zítra, ne za týden.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...