Astrologovo úterý 11.10.2022 – Slunce a Saturn: Stabilita

Dnes bude zajímavé, jestli se nám povede uskutečnit vše, co máme aktuálně v životě v plánu. Pokud skutečně chceme udělat něco pro sebe, za sebe, pro své blízké, je tu šance. Saturn retrográdní ve Vodnáři odruší vnější vlivy.

Zabýváme-li se autenticitou, hledáme-li, kdo opravdu jsme, přeme-li si chovat se podle sebe tak, abychom byli se sebou spokojeni, je tu ideální čas. Slunce ve Vahách je v trigonu se Saturnem, z dálky to volným trigonem z Blíženců jistí Mars.

Je tu čas, ve kterém se můžeme zeptat, co můžeme (u)dělat sami pro sebe. Nemusejí to být velké věci, často jsou to opomíjené maličkosti.

Můžeme si také vzpomenout nejen na to, co nás stabilizuje, to už známe, ale vzpomeňme si na to, co nám otevírá obzory, ukazuje nové možnosti. Zkusme nebýt jen v sobě a otevřeme okna těm okolo nás. Uveďme své vztahy na pravou nebo tu správnou míru.

Vše, co se bude dít, bude otázkou přesného naladění. Uvidíme, jak to půjde. Mars najdeme v kvadrátu s Neptunem a tak střel bude hodně, ale zacílení nebude přesné. Na jednu stranu budeme plní velkých výzev, plánů a chuti, na druhou stranu bude třeba zajistit, aby se věci děla tím správným směrem. Raději si vše dobře proberme. Jinak budeme muset vše ještě několikrát opakovat s klesajícím zájmem o věc.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...