Astrologovo úterý 14.9.2021 – Jednoznačně

Dnes je přesná opozice Neptunu se Sluncem. Je tedy čas postavit se čelem strachům, obavám, ale i iluzím, dojmům a závislostem. Jděme dopředu, ptejme se, mluvme, vyjasňujme si. Je tu čas definovat, popsat, určit.

Během dne nemusejí všechny věci vycházet tak, jak jsme zvyklí, můžeme být omámení, nejistí, těžko budeme v sobě dolovat konkrétní vyjádření. Dneska se tak nepočítá výsledek, ale spíš úmysl, záměr. Na druhou stranu představy a plány musejí jít už ven, nelze všechno tutlat a schovávat se za nejasnými postoji a všeříkajícími slovy. Bojujeme tu s chaosem, tak jej dál nešiřme.

Mars na posledním stupni Panny má napilno a my s ním. Je přece potřeba toho tolik zvládnout, práce se kupí a povinnosti nepočkají. Ne ty denní, ale právě takové, kt. máme vůči sobě, které se týkají dluhů, toho, co si máme dát, co pro sebe máme udělat. Je také potřeba se ujistit v tom, co jsme za poslední dva měsíce pro sebe udělali, srovnat se s vlastní životní cestou a načerpat odvahu ke krokům, které budou následovat. Setkáváme se i s tím, co je nutné, povinné a co je naší dobrovolnou iniciativou. I tady by to mělo být zřejmé a v případě že nikoliv, události nás budou tlačit dopředu k jednoznačným postojům.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...