Astrologovo úterý 18.10.2022 – Nesmělost

Luna se přesouvá do Lva a Mars v Blížencích se objevuje v trigonu se Sluncem ve Vahách. Velmi blízko má do přesného trigonu s oběma planetami i vahovská Venuše.

Obvykle bych nad takovým aspektem jásal, vzdušný trigon umožňuje komunikovat, setkávat se, řešit, nabízet, obchodovat, smlouvat a třeba si i užit cesty na kratší vzdálenosti; přináší i pohodu ve vztazích všeho druhu. Ne že by toto neplatilo i nyní, jsou tu však nějaká ale.

Během necelých 14 dnů se Mars otáčí do retrogradity a nyní je už pomalý. Kazí tak výsledný dojem. Místo řešení přichází s otázkami. Nakoukne a nedokončí témata. Vše se oddaluje, záměry nejsou jasné, o lecčem bude třeba ještě jednat, k mnohému se budeme muset vrátit a znovu si probrat. Doba je také plná náznaků, pokusných balonků a vlaštovek se vzkazy. Na dění si počkáme a v budoucnosti si tak procesy potvrdíme nebo vyvrátíme. V jednodušších případech to půjde kolem 14.11., v těch složitějších až začátkem března.

Jupiter v Beranu v trigonu s Lunou ve Lvu ale přispějí k dobré náladě a odvaze k tomu, abychom zapracovali na potřebných změnách. Lépe uvidíme na to, kde jsou překážky uvnitř v nás a snáz s nimi půjde pracovat. Takže dnešek může být na jednu stranu dynamický, ale události můžeme dostat snadno pod kontrolu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...