Astrologovo úterý 2.8.2022 – Novinky

V posledních dnech se mnoho mluví o konjunkci Uran-Mars-severní uzel v Býku. Zdá se, že dnešek přinese rozuzlení a odpovědi na část otázek spojených s touto konstelací. Protože se konjunkce udála dnes nad ránem, mohlo se lehce stát, že včerejšek a někde i noc na úterý byly plné překvapivých (i když tušených) informací, vzrušených pocitů (setkávali a setkáváme se s novými podněty, myšlenkami a postoji), důležitých sdělení. Situace, které byly nahlodané, se projevily, nejistota se v řadě případů stala jistotou. I dnes se řeší směrování života, cíle projektů, smysl úkolů, vztahy všeho druhu.

Vesměs vítězí rozum, pochopení, porozumění, ale také tvrdé racionálno a jednoznačný pragmatismus. Cit a hluboké pochopení jsou aktuálně na druhé koleji. Z té se samozřejmě také odjíždí, nicméně není za tou první tak docela vidět.

Zajímavý je i sextil Venuše – Uran. Tady se projevují city, potřeba zázemí. Voláme po stabilitě a jistotě a jsme ochotni kvůli tomu podniknout i složité kroky. Smysl vidíme v jednoduchosti a jednoznačnosti. Nepotřebujeme alternativy, chceme jednu cestu a jeden plán. Je tak příležitost se zklidnit a pokud se to povede, tak najít nová, neotřelá, často nenápadná, ale účinná řešení složitých, zabržděných nebo vlekoucích se témat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...