Astrologovo úterý 24.10.2023 – Konstelace solidní nejistoty

Slunce s Merkurem na začátku Štíra jsou v trigonu se Saturnem v Rybách, ale také v sextilu s Lilith v Panně. Zajímavá situace, dynamický průběh a ne vždy zajímavé výsledky 🙂

Konstelace přináší nezvyklé situace, neobvyklé momenty, je na ně třeba reagovat pozorně a bděle. Někdy i s velkou koncentrací. Můžeme tak ve finále být nejistí, slabší a méně odvážní. Může být složitější řešit komplikované záležitosti, pozor na chyby z nepozornosti nebo nepřizpůsobivosti.

Planety také přinášejí dary. Pomáhají řešit probíhající situace tím, že nás posunou a popostrčí, ukáží jinou možnost, nabídnou neplánovanou cestu. Mohou se tak rozpohybovat zaseknuté procesy.

Jistě, můžeme mít strach z neschopnosti, neadekvátnosti, z toho, že neuděláme žádané kvalitně, že vyrobíme botu. Tady se tak mohou koncentrovat dlouhodobé strachy. Jak překonat nejistotu? Tím, že nebudeme na věc tlačit a tím, že se budeme snažit procesy zjednodušovat.

Konstelace solidní nejistoty, jak bych tu naši nazval, může přinést i nečekaná setkání, často intenzivní a důležitá, řešící problémy minulosti i přítomnosti. A tak dnešek může být dobrým odrazovým můstkem do následujících dnů.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...