Astrologovo úterý 3.11.2020 – Merkur ve Vahách stojí, mluvme zřetelně

Dnes je šance zažít stojící (stacionární) Merkur. Zastavil se na 26. stupni Vah a zítra se už vydá dopředu a události se rozproudí.

Myšlenky se zastavily. Nebo se spíš točí v kruhu. Víří. Setkání se přeorganizovávají. Charakter proměňuje z minuty na minutu. Jako bychom si my, naše protějšky i svět chtěli vyzkoušet různé akce, nápady a náměty a také samozřejmě i odpovědi a reakce. Je to velký nápor na nervy, mozek, ale i hlavu a hlasivky.
Proč se takové věci dějí? Proč se setkáváme se zjevně propasovanými nesmysly? Proč neumíme vyjádřit to, co máme na srdci? Proč je svět tak nevypočitatelný?
Zjišťuje se ve skutečnosti, čemu věnujeme pozornost. Co je pro nás prioritou. Ladíme se na to, jak budeme dál chtít jednat a fungovat. Možná přemýšlíme o změnách v životě, o tom, co opravdu potřebujeme. nestačí jen pomyslet, je třeba prožít a vytvořit emoční vazbu. Ve zkratce v pilotním průzkumu si vyzkoušet.
Merkur se zastavuje a otáčí v kvadrátu se Saturnem v Kozorohu. Tady je potřeba se vyladit nejen na úkoly běžného dne, ale i na to, co po nás vyžaduje svět. Proto je vše komunikační o stupeň složitější a hlavně drsnější.

Máme Lunu v kvadratuře s Neptunem a tak může fungovat i zmatek a chaos, nefungovat budou plány a kauzalita. Nedomlouvejme se, jednejme, naciťme se. Pokud potřebujeme, aby nás bylo slyšet, mluvme zřetelně, nikoli hlasitě, od srdce a přidejme i praktické ukázky 🙂.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...