Astrologovo úterý 30.3.2021 – Nezávislost, vize a konání

Venuše v sextilu se Saturnem bude nejspíš konstelace, kt. ovlivní významně naše chování. Je to konstelace jistoty a akce vyplývající z hlubokého přesvědčení. Děláme to, na co jsme se delší dobu chystali. Aktivity směřují k sebepotvrzení, nezávislosti a nalezení vnitřní harmonie. Mohou se týkat rovněž mezí, hranic a koridorů. Nejspíš budou výsledkem vyzrání, pochopení a stavu věcí. Přijmutí odpovědnosti za to, co se děje a bude dít. V drobném i velkém.

Neptun v Rybách se setkává s Neptunem. V sextilu je Mars v Blížencích a severní uzel. Tahle konstelace asociuje bláznivé, naivní, ale i upřímné jednání a chování. Potřebu zachovat se podle sebe bez ohledu na překážky. Ale také hledání smyslu věcí, které podnikáme. Zdá se, že si i okolí nemusíme úplně rozumět a rovněž se v některých okamžicích může zdát, že to není na překážku.

Dnešní aspekty jsou dynamické. Nechtějí po nás, abychom hodnotili, analyzovali, řešili, rozebírali nebo dokonce zkoumali a hledali. Chce se, abychom konali, jednali nebo se k tomu aspoň chystali a připravovali, zejména v těch okamžicích, ve kterých doufáme, že změníme svět nebo aspoň trochu pozměníme pohled na jeho malou část.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...