Astrologovo úterý 31.10.2023 – Malé posuny

Jak zajímavé a překvapivé bylo uranské pondělí? Venuše se v příznivém trigonu setkala s Uranem a my se pustili do odvážných, zajímavých nebo aspoň do trochu jiných záležitostí než běžně. Aspekty nabádaly k překročení hranic, všednosti a stereotypů. Kdo to nedal, kdo si nevšiml, má ještě i možnost dneska. Ale bude už muset události postrkovat.

Venuše v Panně se po trigonu s Uranem dostává do polosextilu a kvinkunxu s lunárními uzly (jsou v Beranu a Vahách). Aspekty jsou to slabé, ale motivující. Máme větší chuť se zabývat budoucností, dostavily se i představy, objevila se chuť něco dělat pro sebe, přišla potřeba něčím, v čem dlouhodobě vězíme, pohnout. Tak první půlka týdne bude těmto pohybům přát.

Ve skutečnosti se budeme víc chystat než viditelně dělat. Budeme zkoumat možnosti a přesvědčovat odvahu. Další cesta bude u většiny z nás znamenat viditelné překročení limitů, které jsme si kdysi dali nebo si na ně třeba i nedobrovolně zvykli. Víkend tak budeme řešit v pohybu a snad i s rozvahou.
Ale ještě se podívejme na Lunu, dnes v Blížencích a tedy motivující k setkávání, pohybům a snad i hledání řešení sporných momentů a třecích ploch. Často nás k tomu i nechtěně dovedou postoje lidí kolem nás (kvadratura Luny s Venuší). Zkusme improvizovat a hledat tak nevyzkoušené cesty.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...