Astrologovo velikonoční pondělí 13.4.2020 – Obnova sil

Slunce v Beranu v kvadratuře s Jupiterem a Plutem v Kozorohu. Kdo se nepřipravil, kdo si dobře nenastavil pravidla a hodnoty, ten bude o ně dneska a zítra muset zabojovat.

Je tu i krize přesvědčení. Zpochybnění vizí a tím pádem plánů. Zjišťuje se, že stávající plány už moc nefungují a je třeba vytvořit nové. Stabilnější a věrohodnější. Aspekt s chutí ukáže na to, co aktuálně nefunguje. Na nás je, abychom nic netlačili násilím, ale vymysleli nová pravidla. Také bychom si měli odpočinout a obnovit síly. Tak jako dnes není dovoleno se pouštět do nových věcí, doporučuje se zamyslet pořádně nad tím, jak svět funguje a kde by se daly věci dělat jinak. A pochopitelně lépe. Je tu doba pro opravu vizí, idejí a přesvědčení. Ono je to jasné. Jen je potřeba to, co cítíme, vnímáme a potichu si myslíme, vyslovit nahlas.

Dnešní Luna je v Kozorohu a tak přímo vyzývá k tomu, abychom se zabývali tématy nadčasovými. Abychom řešili budoucnost, nikoli přítomnost.

Mars ve Vodnáři je stále v příznivém trigonu s Venuší v Blížencích. Chuť spolupracovat tu je a málokdo je odmítnut. Ani my bychom neměli odmítat pomoc a podporu na jedné straně a podanou ruku na straně druhé. Společně jde mnoho věcí lépe!

Přeji příjemné velikonoční pondělí!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...