Astrologovo všední úterý 7.7.2020 – Pohyb, pohyb

Úterý právě tak všední docela nebude. S Lunou ve Vodnáři čekejme erupce nashromážděné energie, která se soustředila v čase kolem úplňku. Úplněk byl pro řadu z nás výrazný i tím, že generaci narozené v 70. letech tvořil kvadrát na Pluto. Týkal se tak partnerství. Transformoval a doslova ničil vše, co nemá pevné opodstatnění v životě.

Ostatním dal úplněk a doba okolo šanci prožít to, co jsme nebrali tolik na zřetel. City, emoce, lásky, prohry … vše, co jsme odbyli a nebo co jsme si k sobě nepustili. Zvlášť silné bylo včerejší dopolední finále s konjunkcí Luny a Saturnu na posledním stupni Kozoroha. Nezapomenutelné chvíle přinesly nutnost zapomenout.

Luna ve Vodnáři tvoří dneska ale hezký trigon s Venuší v Blížencích a tak včerejší smutky jsou zapomenuty. Nahrazeny jsou akčností dlouho nevídanou. Je toho přece potřeba tolik stihnout. Vyřešit. Dát najevo. Probrat. Dokonce najdeme hezký velký trigon Luna – Venuše – Juno (ve Vahách) a tak se zdá, že najdeme odpověď na své dotazy z minulých dní. Nebo se dostaví vyřešení v nějaké podobě.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...