Astrologův čtvrtek 12.1.2023 – Mírnost

Dobíhá sextil Slunce v Kozorohu s Neptunem v Rybách (přesný bude 13.1.), hledáme naději, chytáme se naděje, pracujeme pro naději. Přemýšlíme o svých postojích, konfrontujeme je s pocity, chtěli bychom, aby obě skupiny byly zajedno.

Obvyklá jasnost, přímost a jednoznačnost se vytratila. Ve vzduchu je vidět váhavost. Mars se na 9. stupni Blíženců zastavuje, je stacionární. Přemýšlíme, k čemu se přičlenit nebo komu se přiklonit. Jsme konfrontováni s výsledky oho, co se dělo od listopadu. Běžící procesy zpomalily. Stoupá lenost. Nechceme nic zkazit.

Sextil najdeme mezi Venuší ve Vodnáři a Chironem v Beranu. Dovedeme být celkem citliví a vnímaví k nedostatkům a slabostem. Přehlédneme / chceme přehlédnout problémy. Objevuje se téma oprav, úprav, druhé šance, prostoru pro vstřícné kroky. Výborně to koresponduje i s mírností, která vyplývá ze sextilu Slunce s Neptunem.

Zdá se, že jsme nyní ve fázi, v níž se potřebujeme vyladit s lidmi okolo nás, se situacemi, jež probíhají. Vidíme, že na další cestu už nemůžeme sami, potřebujeme podporu. Alespoň v postojích. A tak nezbývá než si vyjasnit rozdílná stanoviska, pohovořit o (domnělých) křivdách, zakopat válečné sekyrky. Dnešní události navazují na včerejšek a jeho důležitá poznání, která k nám přišla. Neumíme být v rozporech, potřebujeme je vyřešit a zjišťujeme, že leccos jde i po dobrém.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...