Astrologův čtvrtek 12.5.2022 – Jupiter a my

Jupiter je teprve pár hodin v Beranu, zvyká si. My si také zvykáme na vyšší tempo, kt. po nás chce život. I na to, že naše potřeby a čistě osobní témata se ocitají ve středu zájmu. Vysvětlím. Postupně vnímáme dosažitelnost a uskutečnitelnost našich plánů. Jsme více optimisty. Vidíme i cesty, které nám ještě před pár dny připadaly neschůdné. Rozumíme vlastním potřebám a chápeme, že je nutné je časem uskutečnit. Cíle se přibližují. Zdánlivě. Jupiter je technicky v kvadratuře s Plutem v Kozorohu a tak si nedovolíme moc vyskakovat. Víme dobře o vlastních omezeních krčících se někde v pozadí. Víme, že se s nimi budeme muset jednou vypořádat. Zatím je tu ale čas určený pro to, abychom zesílili. První, kdo je na řadě koho je třeba potřít, jsou strachy. Pojďme s nimi do křížku.

První dny s Jupiterem v Beranu můžeme vnímat chaos a změť emocí. Víme, čeho jsme schopni, víme i o tom, co umíme, jen je třeba to vše dát dohromady a vymyslet solidní fungující plány. To je úkol tohoto týdne, říci si, co dál dělat budeme a co pustíme k vodě.

Jupiter v Beranu se podporuje navzájem s Marsem v Rybách, obě planety jsou spolu v recepci. Nejsme proto tak hurá do všeho a tolik zbrklí. Máme pocit, že stará témata by se měla řešit novým stylem. Jsme často naštvaní to to, že něco nejde, přesto místo destrukce hledáme rozumná a spravedlivá řešení. Provádíme také celkovou revizi vlastních úkolů, při které se nebojíme sáhnout na citlivé body. Mars bude Jupiter podporovat až do 25. května, kdy přijde do Berana a začne Jupiter přímo řídit. Pak čekejme ono drsnější a nezávislejší chování jaké od Jupiteru očekáváme už nyní.

Do dnešních událostí významně zasahuje i Merkur v Blížencích, který je retrográdní a tak nás vrací k událostem minulých dnů. Revidujeme, revokujeme, regenerujeme. Hledáme cesty k tomu, jak se domluvit, hledáme ztracené věci, lidi, slůvko i ten čas. Pátráme po smyslu toho, co děláme a jak se chováme. Nutné přemýšlíme silně o sobě a o všem, co k nám patří.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...