Astrologův čtvrtek 13.10.2022 – Nestandardní řešení

Včera jsme se každý sám za sebe vypořádali s opozicí Merkur – Jupiter. Už víme, kudy půjdeme a nedopřáli jsme si ve svém životě nadále nejistoty a zranění způsobovaná tím, že nám nejde komunikace. Nebo nikoliv?

Jestli se nepovedlo, nezoufejme, ještě dnešní den nám k hladkému vyřešení bude nápomocný. Najdeme Lunu v Blížencích a tak by zejména v první polovině dne vysvětlovačky všeho typu měly fungovat.
Skutečně, jsou tu dny jako dlouho nebyly a dlouho nebudou. často vidíme aspekty zaseklé do sebe a situace, jež vyžadují hodně námahy. Aktuálně nám nebesa pomáhají. Najdeme i sextil Luna – Jupiter, který má ambice pohnout i silnými názory, vizemi a dokrtínami. Leccos zpochybníme, pak vysvětlíme.
A pak to méně příjemné. Máme tu kvadrát Mars – Neptun a velký náboj nadšení, ale i naivity a nedůslednosti. Jako by bylo v nějakém slova smyslu jedno, co se děje. V reakcích na tento aspekt se můžeme pokusit a dokola zkoušet něco, co nemůže fungovat, dokonale zacykleni neuvidíme, že nejsme schopni, že nás věci ničí. Ovšem tam, kde jsme otevřeni všemu a zejména novým věcem, můžeme se radovat i z maličkostí a prkotin. A to je pěkné.

A ve finále je tu kvadratura Slunce – Lilith, o níž jsme tu psali už včera. Dnes ji můžeme vnímat jako obavu o vztahy, smlouvy, budoucnost a svět takový, na jaký jsme zvyklí. Podívejme se pod tíhou strachu na aspekt z opačné strany. Říká nám, že je občas důležité nechat pravidla stranou a neřešit úzkostlivě dogmata, pokud to pomůže věci, procesu, vztahu, rodině, spojenci, můžeme udělat i něco dost nestandardního.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...