Astrologův čtvrtek 16.7.2020 – Jiný svět

Aktuální je opozice Slunce – Pluto. Pod tlakem vzniká nový svět, nové uspořádání. Ještě se nic viditelného neděje, ale byly položeny základy. Dál je budeme hodně respektovat. Také se nebudeme cítit dva krát dobře. Bude nutné leccos celkem zásadního měnit. Samozřejmě, že v sobě. Jsou to momenty, ve kterých najednou něco lupne a překlopí se a události půjdou jinými cestami.

Luna s Venuší v Blížencích ukazují, že je spousta témat, mnoho možností i nějaké ty důležité úkoly. Všechno je potřeba probrat. Na mnoho souvislostí se musíme podívat. Péče o bližní a o to, co se s nimi děje, je prvotní motivace. Pohled lehce přeskakuje z jednoho na druhé. U ničeho se dlouho nezdržíme a hned běžíme dál.
Dvojice v konjunkci Mars s Chirónem v Beranu, ukazují na to, že sami aktivně vstupujeme do procesů, kde se cítíme slabí, nekompetentní, nejistí a nejasní. Do témat, v nichž vnímáme nedostatky, stará zranění. Aktivně se zabýváme, řešíme a snažíme se rychle a efektivně vše zaflastrovat s tím, že se k problémům vrátíme později. To se tak i stane v čase a souvislostech, o kterých dneska nic nevíme.

Čtvrtek je dobrý na cesty, zejména ty krátké. Je vhodný pro sdílení informací, podnětů a vůbec všeho, co pro nás obsahuje hodnotu. Jinakost dnešních prožitků a událostí je v tom, že aktuálně se prolíná realita a několik dalších možností dalšího postupu. Po jedné cestě se vydáme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...