Astrologův čtvrtek 19.5.2022 – Aspekt pravdivosti

Zkoumáme své možnosti na poli štěstí i neštěstí. V každém okamžiky se nabízejí obě krajní možnosti a na nás je, co si ve skutečnosti vybereme. Včerejší konjunkce Marsu s Neptunem v Rybách nás v řadě našich životních situací dovedla k základním otázkám. Někde i k základním odpovědím.

Pondělní úplněk ve Štíru přišel s novými tématy, kt. se nyní postupně zabýváme. U všech z nás nejspíš společná byla překvapivost, s jakou vešly do našeho života. Překvapení přinesla stálice Algol (pokud chcete vědět víc o stálicích-hvězdách, můžete se dozvědět v mém videu ), která byla v konjunkci se Sluncem. Algol přináší zvenčí silné, zdánlivě bez souvislostí přicházející okamžiky, začátky, proměny i konce.

Aspektem dneška bych zvolil trigon Slunce – Pluto. Nazval bych ho aspektem pravdivosti, momentem jednoznačnosti, časem projevení se. Aspekt a v něm obě planety jako by nesnášely tajemství a skrytosti. Takže je tu odkrývání, otevírání, odkopávání se. Nic překvapivého, indicie už máme dávno. Teď přišla doba na posílení a nemohlo se tak stát, když nebylo jasno.

Zesílil trigon Luny na jedné straně s Venuší a Chironem. Můžeme snadno tvořit, dá se leccos řešit, chceme být hodní. Jen ten Chiron! Ukazuje se totiž, že se dostáváme do míst a témat, jež jsou pro nás citlivá. Zvládneme to tentokrát? Podaří se překonat strach z tlaku a nátlaku, obavy ze závislosti i přílišné svobody? Bude to na nás. Ale tentokrát už bychom to měli dát 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...