Astrologův čtvrtek 2.11.2023 – Dva aspekty

Rýsují se dva důležité aspekty, končící lehkonohý trigon Jupiter – Venuše, který nás hodil často do jiné reality, a nastupující opozice Slunce ve Štíru s Jupiterem v Býku retrográdním.

Hru doplňuje i Luna v Raku, která s radostí podpoří všechny štíří planety i Venuši v Panně. Zdá se tedy, že dnešní motivace budou silné i když trochu nejasné a dezorientované. Hlavně ovšem silné.
Leckdo vykřesá z dneška ještě zajímavý den. Hlavně pokud pojede stále na vlně toho, co je zajímavé, vzrušující, dobře vypadá a nese dobré nápady. Trigon Venuše s Uranem podpoří totiž Luna, bude směřovat k těžišti (středu) trigonu. A skutečně, budeme se zajímat i o konkrétní přínos toho, do čeho jdeme a pouštíme se. Zájem by měl přinést ovoce a výsledky.

Nabíhající opozice dlouho pořádně neaspektovaného Slunce s retrográdním Jupiterem nám zhorší orientaci, ubere na náladě a my zjistíme, že je potřeba se vypořádat s úkoly, které přišly. Někde je už dlouho potřeba někoho usadit, jinde si věci vyříkat, onde důležité konečně vysvětlit. Tento aspekt přináší i pocity nesouladu, vnímání nerovností a nespravedlností. Sami budeme hledat cesty k naplnění, narovnání a vysvětlení. Každopádně je na místě nutnost se nepodceňovat a jednat jako rovný s rovným.

Dnešek tedy není o domluvách a smíření, ani o nové práci a cestách. Je o pochopení toho, co se po nás chce, toho, co je třeba udělat. A zároveň se tím pádem dáváme do pohybu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...