Astrologův čtvrtek 20.10.2022 – Důležitá otázka

Všechno je v pořádku. A nebo není? Dvě důležité osobní planety, Mars v Blížencích a Venuše ve Vahách jsou spolu téměř v trigonu. Tedy je to dobrý aspekt. Ale Mars je pomalý, je před otočkou. To, aby věci dobře dopadly, vyžaduje pozornost, koncentraci na věc. Uvědomit si, co se děje. Mluvit o tom, co chceme a jak toho dosáhnout. A ne vždycky to musí stačit. Někde si na výsledek počkáme, někde jen odstartujeme procesy, někde bude potřeba i přenastavit vztahy s lidmi.

Něčeho se vzdát a dovolit tak životu jako takovému, aby vstoupil do hry a ukázal nám zainteresovaným cestu. Následujme jej.

Uprostřed mezi Marsem a Venuší se pohybuje Lina ve Lvu. Jsme empatičtí, dynamičtí. Nejsme natvrdlí a ani zatvrdlí v nějaké pozici nebo póze. Luna je v opozici se Saturnem ve Vodnáři. Dovedeme tak dobře identifikovat překážky. Celé je to předzvěst něčeho důležitějšího co přijde ke konci měsíce až se Saturn otočí ze současné retrogradity. Ano i Saturn skoro stojí. Ukazuje nám ve vší esenci velmi přesně, alespoň těm, co vidět a poznat chtějí, kde jsou problémy a jak s nimi vycházet. Poslouchejme v takových chvílích starší, zkušenější, povolanější a mentory. Dejme všemu čas.

Na dnešek je naplánována i kvadratura Venuše s Plutem. Všechny ty hezké věci popsané výše budou tak mít zejména kolem poledne jedno ale. Vyvrcholí naše pocity nepříjemnosti, nepatřičnosti. Nějaká ta událost nás donutí se zamyslet nad lecčím zásadním. Některé z nás to zastaví. Bude potřeba si v sobě cosi vyřešit a odpovědět si nebo těm okolo na důležitou otázku roku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...