Astrologův čtvrtek 22.2.2024 – Mars, Venuše a my

Je tu vrchol společného tance Marse s Venuší ve Vodnáři. Dnes ráno se setkávají na 8. stupni Vodnáře. Téma vztahů různých forem a podob se probírá celý týden. A že jsme ve Vodnáři, jde tady hlavně o plány, vize, ale také i extrémy a touhy. Základní téma je otázka, po čem toužíme a jak spolu dovedeme vycházet. Vidíme spíš extrémy, jak v souladu, kde jedeme na společné vlně, tak nesouladu, kde už se nedá nic vystát a vydržet. Také ale můžeme plánovat a skrytě toužit.

Až posud fajn, ale systémově v Býku v kvadratuře je Jupiter, který může kazit soulad. Z témat tak můžeme vnímat neklid, nepokoj a mít před sebou potřebu prokazovat a dokazovat. Objeví se i téma zodpovědnosti a spravedlnosti ve vztazích i ve společnosti.

Svoje si řekne i Luna ve Lvu v opozici s dvojičkou Venuše/ Mars. Ukáže na to, co nefunguje a vybídne k změně pohledů a postojů. Možná nám ukáže i to, jak nás vidí lidé okolo.

Mohla by nás zajímat i celkem nenápadná konstelace, Slunce uprostřed (na midpointu) mezi Merkurem a Saturnem. Praví nám, že teď je čas proměnit slova v činy, nejlépe takové, které jsou konkrétní, jasné a transparentní. Pokud potřebujeme někoho přesvědčit, je na to dobrý čas. Pokud se potřebujeme s někým setkat a projít si důležitou agendu, je vhodná doba. Pokud se rozhodujeme, je dobré se poctivě podívat na všechna pro a proti.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...