Astrologův čtvrtek 23.6.2022 – Venuše vstupuje do Blíženců

Kdo čekal klidnou račí sezónu, může být zklamaný. S Venuší v Blížencích si stabilitu moc neužijeme. Už samotný dnešek může být spojen s neklidem, nestálostí a ve finále neuchopitelnou lehkostí bytí. Venuše aktuálně vládne i Uranu v Býku, nepředpokládané výsledky probíhajících událostí jsou opravdu časté. Zároveň si lépe uvědomujeme své plány, vidíme, co bychom měli (u)dělat. Jdeme si za svým i když nás cesta občas umí zavést na scestí. Nejistotu nepociťujeme jako fatální záležitost, víme, že leccos jde hned a z fleku změnit.

Už to bude jen silnější, Venuše míří do sextilu s Jupiterem v Beranu a polosextilu se Sluncem. Tyto aspekty budou věci zveličovat, procesy zvětšovat a strkat nos do všeho kolem sebe. Mohou se střídat spokojenost s nespokojeností, klid s neklidem. Nebudeme se cítit moc jistí, ačkoli na jistotě pracovat budeme. Budou se po nás chtít rozhodnutí do budoucna, setkáme se se sliby, které evidentně nebudou (s)plněny.
Je tu před námi náročné období, měli bychom se zorientovat, přicházejí velké výzvy i důležitá rozhodnutí a přesto a nebo právě proto nám s ničím nikdo nepomůže.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...