Astrologův čtvrtek 26.1.2023 – Pohyb

Dnes se události budou točit kolem Venuše, která je na posledním stupni Vodnáře a Luny, již najdeme už v Beranu v konjunkci s Jupiterem a v trigonu s Marsem.

Včerejší odpočinek, klid a letargie je ten tam. Věřím, že jsme se tak i dobře připravili na dnešní témata. Venuše na posledním stupni Vodnáře (zítra přejde do Ryb) akcentuje téma samostatnosti, osobitost a volnosti. Pokud se nám v předcházejících dnech a týdnech nepodařilo k něčemu vyjádřit, projevit se v důležitých záležitostech, zvýraznit, ukázat na hodnoty, tak dnes nejen že je k tomu velmi dobrá příležitost, ale zároveň to v dalších dnech bude už složitější. Pro dnešek tedy stoupne odvaha, tlak, ale i nervozita. Nemusíme být nikterak nervózní, stačí jasně a konkrétně dát najevo, co chceme. Je tu i den, ve kterém se nám mohou přihodit důležitá setkání a lze se setkat s inspirativními myšlenkami. Nespěchejme, to důležité si nás najde.

Luna bude středobodem dění. Po přechodu z Ryb do Berana na sebe pouta pozornost. Nové věci se dějí v celkem velkém stylu a akce na sebe navazují další možnosti. Je tu den, kdy lze (a doporučuje se to) zajít za běžné nebo stávající hranice. Ve hře je i konjunkce Luny s Chironem, můžeme tak přemáhat staré bolesti novými lepšími zkušenostmi. Můžeme se potýkat s vlastní překotností a často nás zastaví až vyčerpání nebo potřeba nabrat dech. Můžeme mnohého dosáhnout, budeme-li velkorysí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...