Astrologův čtvrtek 27.8.2020 – Nový smysl starých procesů

Doporučuji pozornosti trigon mezi Venuší a Neptunem. Odehraje se ve vodních znameních Raka a Ryb. Nabízí možnost propojit se se svým nitrem. Ale také s lidmi okolo, s jejich hodnotami. Ideální aspekt pro porozumění stanovisek, splynutí a nalezení hlubších cílů.

Končící kvadratura Marsu v Beranu se Saturnem v Kozorohu, ať zase vezmeme některý aspekt nepříznivý, bourá dosavadní pořádky a náhledy na věci a dění. naše aktivity jsou konfrontovány s pravidly, protože se děje to, co se „nikdy takhle nedělalo“. Zjišťuje se, že není nutno jít vyšlapanou stopou. Mars tady má roli buřiče a revolucionáře. Tím, že je pomalý, stihne opravdu silně zatlačit tam, kde je potřeba, tam, kde zdi byly již vetché. Všude tam se hroutí chatrné stavby představ, které měly stát podle původních plánů ještě tisíce let.

Střelecká Luna vybízí k cestám za hranice všedních dnů, na jemný písek pláží pod palmy a nebo tam, kde se děje něco velmi speciálního, třeba doposud nepoznaného. Ano, našim úkolem je integrovat velký svět. Ten, který čeká za zahradou domu, ve kterém žijeme, ten, o němž jsme slyšeli, ale ještě dosud nenavštívili. Večer pak vejde Luna do Kozoroha a vytvoří trigon se Sluncem v panně. Tady očekávejme konstruktivní časy. Některé záležitosti teprve teď začnou dávat smysl!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...