Astrologův čtvrtek 4.11.2021 – Změna stylu

Novy startují nové etapy a nová období. Mění se rytmy vnímání světa a my se jim přizpůsobujeme jak fyzicky, tak energeticky. Aktuální nov uprostřed podzimu a štíří sezóny představuje nutnost přeskládat to, jak fungujeme, jak se realizujeme a kterak působíme. Nejsou to nová téma, kt. by dorazila, je to uvědomění si sebe sama v rámci témat a poznání toho, že se přizpůsobíme době a současně se pokusíme věci zařídit, aby i ony vzaly v potaz naše přání.

Slunce bude hrát důležitou roli 5. 11., což je nejen časově blízko výročí jedné revoluce, ale i pokusem o revoluci uvnitř nás. Slunce ve Štíru naběhne do opozice s Uranem v Býku a my budeme čelit řadě výzev vedených ve stylu Přijmi změnu a nebo nech být. Také uvidíme asi i lépe na naše procesy a změny, kterých se dobrovolně i nedobrovolně účastníme. Bude na nás rozpoznat, co je vhodné a co nikoli a podle toho se i umět nyní i do budoucna zařídit.

Dnešek tak může být momentem, od něhož se odpíchneme a začneme dělat věci jinak. Pro to vše nemusíme učinit mnoho. Jen si uvědomit důležitost vlastní osoby na pozadí společenského dění, dění kolem nás a událostí, jež průběžně zpracováváme. Jde tedy o pouhou změnu stylu a náhledů na něj. Možná by byly v tuto chvíli na místě uvozovky, neboť význam slova pouhou může být pro řadu z nás něčím zásadním.

Možná bude pro řadu z nás důležité samé ráno ještě za šera, kdy se sejde ve Štíru Luna s Marsem. V tu chvíli bude vhodné začít s novými záměry a dát hlavně sobě najevo, o co v životě opravdu stojíme a co je nejdůležitější. Celé období ve druhé polovině týdne je právě zásadní pro to, abychom se stabilizovali osobně, ale i v rovině vztahů pracovních, rodinných a přátelských. A události dnešního dne, na kterých se můžeme aktivně podílet nám toto připomenou a ukáží cestu k vnitřním proměnám.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...