Astrologův čtvrtek 4.3.2021 – Mars vstupuje do Blíženců a aktivita do života

Luna ve Štíru tvrdí muziku a opět ukazuje tu pravdivější a uvěřitelnější tvář světa. Vidíme už jasně, co se děje a můžeme celkem dobře dostat odpovědi na vlastní zásadní i méně důležité otázky.

Luně totiž funguje nejen trigon se Sluncem, ale i opozice s Marsem v Býku. Je dobře vidět pod pokličku dění, i když se tak někdy děje dost nedobrovolně, jsou odstraňovány krycí vrstvy a nátěry.

Merkur ve Vodnáři jde do konjunkce s Jupiterem. Aspekt by se dal vyložit jako důležité setkání, seznámení se skutečností, nalezení cesty, zapnutí navigace. Ještě není přesný, se zaklapnutím se čeká až na pátek. Dneska tak může být velmi intenzivní hledání, pátrání, zkoumání nejen na viditelné rovině. Budeme totéž činit i v duchu a duši. Přece jen je málo záležitostí, kt. nás v poslední době oslovily a není zas tolik témat a nápadů na projekty a další posun po osobní i profesní dráze.

A k tématu dne se dostáváme, jak je zvykem, až na konci. Mars vstupuje po dvou měsících v Býku do dalšího znamení, do Blíženců. V Býku byl poněkud utopen v emocích a uzavřen v úkolech, které si tak trochu pro sebe vytvořil. Včera a den předtím se zjistilo, jak moc se osvědčil. Tyto dny nám všem vydaly platná vysvědčení. A teď už se bude komunikovat, kontaktovat, obchodovat a otevírat. Pokud se náhodou něco takového v nejbližších dnech nestane, je to nejspíš chaosem, komplikovaností nebo konfliktností procesů. Možná se v takových případech nedovedeme soustředit na to podstatné. Koneckonců neúspěch nám často prstem ukazuje na to, co je třeba zlepšit. Každopádně Mars bude v Blížencích do 23. dubna a poskytne nám mnoho příležitostí k přímé a jasné aktivitě. K prosazení vlastních zájmů. Ke komunikaci, k přemístění, k posunu dál tak jak to potřebujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...