Astrologův čtvrtek 5.11.2020 – Nerozhodný týden, nerozhodný den

Tam a zpátky se převaluje iniciativa, energie, nabídky a možnosti. I Štěstěna se přiklání ve své nerozhodnosti tu na jednu stranu, tu na druhou. Chvíli toneme v nadějích, chvíli se topíme v obavách. Nic není jasné a budoucnost si musíme vybojovat.

Čím bychom měli získat jistotu, jak bychom měli rozhodnout a naklonit si misku vah na svoji stranu? Do čeho se pustit? Jak se projevit a co podpořit? Co si vybrat?
Není univerzální odpověď, není rada. Merkur pomalu se pohybující posledními stupni Vah je v kvadratuře s dobře živeným Saturnem na konci Kozoroha. Doba tedy nepřeje improvizacím, trucpodnikům, ale také i tomu, co nemá do budoucna zdravé kořeny a růst. Jaksi sama od sebe se situace čistí a možná uvidíme, pokud si chvíli počkáme, jak odpadají i nevhodná řešení a do budoucna nedávající smysl výběry, plány a volby.

Luna bude v Raku a my trochu víc než jindy v klidu. Odechneme si před dalšími porcemi úkolů, se kterými se osud dostaví v pátek a sobotu. Je tu prostor nejen k relaxaci, ale i uvědomění si sebe sama. S odstupem můžeme vyhodnotit události posledních dnů. Klidnou hladinu ale zčeří vlny emocí všude tam, kde se nepovede uklidnit pnutí v procesech běžících pod povrchem. Zejména tam, kde je přece jen cítěna křivda a vnímána nespravedlnost. Tam se budeme učit sebekontrole a džentlmenskému chování.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...