Astrologův čtvrtek 6.5.2021 – Prosazení se

Skryté se objeví, tušené zjeví, potřebné ukáže a užitečné prosadí. Tak jako se Venuše v Býku setká v příznivém trigonu s Plutem (retrográdním) v Kozorohu. Dá se též říci, že nabydeme jistoty, všimneme si toho, co je důležité, vzpomeneme si na dávno zapomenuté. Veskrze příznivý aspekt pomůže napravit i staré omyly, ovšem pokud jsme si jich vědomi a skutečně to tak chceme. Minimálně nabídka přijde.

Aktuální aspekty nejsou o rozhodování, jsou o odvaze a chuti po jistotě. Je dost váhání, potřebujeme znát, jaké jsou podmínky. I Jupiter, kt. končí ve Vodnáři, je na jeho posledním stupni, vyžaduje přehled. Bláznivé experimenty se uzavírají. Myšlenky se soustřeďují na výsledky.

Luna v Rybách nám dává pocit lenosti a dovoluje odkládat. Ne ale dlouho. Jednáme spíš pod tlakem několika událostí nebo faktorů, jež se nahromadily než na základě jednoho podnětu. Jako bychom jeli na voze z kopce, ten vůz zrychluje a my hledáme řízení.

Novinky z vnějšího světa přijdou časem, nyní s úsměvem i úděsem objevujeme sebe sama a aktuální možnosti a schopnosti. Dá se přemýšlet, fabulovat, vytvářet si různé verze plánů, ještě nejsme nuceni je odhalit. Fantazie má otevřená hlavní vrata.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...