Astrologův čtvrtek 8.10.2020

Včera jsme pod patronací Uranu v opozici s Merkurem byli donuceni k přemýšlení, komunikaci a nebo sdílení, které šlo dost pod kůži, hodně odhalilo. Byli jsme konfrontováni s realitou. Záměrně nepíšu, že s nepříjemnou, protože i když bylo něco drsné, do budoucna nás to nastartuje k posunu. Zhruba víme, co nechceme a během následujících dvou opakujících se opozic Merkuru a Uranu během října a listopadu bude možnost to vyřešit. Ono obecně se zdá, že čas tentokrát na nic nespěchá. Asi chce jen kvalitní a pak už neměnná řešení.

Dnešní Luna v Blížencích bude dost spolupracovat se Sluncem ve Vahách a na vlně spolupráce a porozumění se ponese i dnešní den. Nejspíš se zjistí, že to, čeho jsme se báli, nebylo tím, čeho jsme se bát měli. Řada záležitostí jde poměrně hladce a do očekávaných komplikací jsme si promítli vlastní strachy.
Terapeutický bude kvinkunx Venuše s Chironem. Ano, chce se nám řešit problémy, potřebujeme se podívat na to, co nefunguje. Máme snahu zpracovat potíže, přijmout situace v podobě v jaké aktuálně jsou, přejeme si vyhovět, nechceme dělat problémy. Aktuálně vyžadujeme svět jednoznačný a přehledný. Ve složitostech se i vlivem kvadrátu Luny s Neptunem nechceme a neumíme v současnosti orientovat.

A protože se pomalu blíží kvadratura Marse s Plutem, sbíráme síly, které nám aktuálně chybí. Mars je slabý, je retrográdní ve svém znamení, zpochybňuje tedy naše schopnosti bojovat, fungovat a aktivně přetvářet svět. Zároveň je Zemi nejblíž za posledních několik let, je tedy motivací, cítíme přesto, že bychom měli něco podniknout. Ale na silná a jednoznačná řešení, ze kt. bychom měli radost, zatím nemáme. Přesto si dneska můžeme rozmyslet, co vlastně v životě chceme v následujících dnech a týdnech dělat. I tímhle směrem půjdou otázky.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...