Astrologův čtvrtek 8.4.2021 – V kruzích

Luna v Rybách a kvadrát Mars v Blížencích – Neptun v Rybách zajistí zpomalení života, zkomplikování procesů. Luna v Rybách opět po měsíci dokončuje, uzavírá a hledá poslední střípky mozaiky. Pokud se hodí, je skompletováno, když nikoli, hledá se dál. Hledáme, jaké dílky by zapadly abychom se mohli posunout dá. U někoho je to přesvědčení, jinde víra, u dalšího důvěra. Atributy hlubšího ukotvení ve světě.

Během předchozích dnů jsme byli dost aktivní a nyní si potřebujeme vše nechat projít hlavou. Zvířené myšlenky a turbulentní děje se musejí usadit. Měli bychom pak vidět, jak to všechno chceme mít v životě nastavené a jak půjdeme dál. Vnější svět nám nutí přestávky, my je nechápeme, ale přesto se zdá, že budeme muset ještě strpět nějaká drobná příkoří než se posuneme.

Kvadratura Marse s Neptunem přináší divné myšlenky, přichází s tápáním. Na druhé straně dovedeme být dost odvážní a děláme věci, které neumíme a nemusíme jen proto, že jsme přesvědčeni. Kvadratura obou planet je aspekt lidí zaujatých a lidí zapálených idealismem. Přichází také s nedorozuměními, se zbytečnými boji. měli bychom se podívat, kde je otevřeno, kde jsme přijímáni a nevrážet do dveří, kt. jsou zavřeny.

Jakkoli můžeme mít pocit, že bloudíme, že jsme nepochopeni, že se pohybujeme v kruzích, že nemůžeme trefit to, co je potřebné a podstatné, přesto jděme rovně a dopředu. Hledejme ty, kteří jsou podobně naladěni a zkoušejme místo argumentů přesvědčivě vystupovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...