Astrologův pátek 1.10.2021 – Intuice a kopance

Září skončilo konfliktními momenty, konfrontovalo se kde co s kde čím. Nejasnosti nás vedly k tomu, abychom hledali vysvětlení, informace a z nich vyplývající úkoly. Zdá se, že nyní bude třeba začít něco dělat. Už jsme si dost užili lehkonohých dnů, ve kterých jsme se nemuseli rozhodovat do budoucnosti s definitivní platností bez možnosti vzít rozhodnutí zpět. Nyní tedy začneme jednat zodpovědně. Končí čas dárků a začíná doba úkolů. Merkur se otáčí ve Vahách a zanedlouho se otočí i Pluto v Kozorohu, obě planety jsou spolu v kvadrátu a tak se nám pokusí otočit i život. Pomožme jim!

V akci bude Venuše. Bude v kvadrátu s Jupiterem. Takový den se nebere jako šťastný. Naopak, co se může pokazit, to se i pokazí, nejspíš proto, abychom si lépe uvědomili, co je cenné a co nikoliv.
Venuši najdeme v trigonu s Neptunem a tak se nás může celkem snadno dotknout některá z vyšších podob lásky, tedy pokud jsme toho schopni.

Venuše je i v sextilu s Plutem a tak se jistě prosadí důležité věci v našich životech. Uvidíme a pochopíme, co je důležité a co nikoli a zařídíme se dle toho. Možná si také v něčem šáhneme až na dno. Kdo na dně v nějaké podobě je, může se odrazit. Není to o nějaké trvanlivosti, ale o podnětech, nápojích a nakopnutích, bolí, ale pomáhají.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...