Astrologův pátek 15.10.2021 – Tolerance

Luna s Jupiterem v konjunkci ve Vodnáři v trigonu se Sluncem ve Vahách slibují docela růžovou budoucnost. Planety jsou ve vzdušných znameních a tak se vedou sladké a vstřícné řeči. Je spousta nápadů, je ochota a vstřícnost, je chuť podpořit každý dobrý nápad. Je příležitost dobře nastínit své plány a dát najevo vlastní úmysly. Jupiter je ještě před otočkou, co proběhne na konci měsíce a tak nejde všechno až tak hladce, jak bychom chtěli. Je nutno oddělit vize od skutečnosti, ta bude méně růžová, ale stále dost fajn. Pusťme se do domluv, do dohod, do smluv, do diskuzí, do vztahů. Ptejme se a hledejme odpovědi. Můžeme hodně věcí připravit a nachystat se na období, kt. vztahy i smlouvy dobře prověří.

Venuše ve Střelci v opozici s Liit v Blížencích představují velikou výzvu. Nedovedeme úplně ideálně rozpoznat úmysly lidí kolem a správně na ně na první pokus zareagovat. Můžeme být nepřiměření, můžeme přecenit i podcenit. Aspekt klade velké nároky na správnou domluvu. Můžeme být vystaveni obavám, jestli děláme všechno v pořádku a zda jsme dostatečně přijímající, tedy vstřícní.

Dnešní aspekty vybízejí k maximální otevřenosti, tou můžeme leda získat. Zkusme pro jednou v rámci tolerance přehlédnout to, co bychom mohli nazvat jako chyby. Počítají se výsledy, nehodnotí se cesta. Dnešek ukáže, nakolik jsme tolerantní, nakolik se umíme vztekat a jak hněv nic produktivního nepřináší.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...