Astrologův pátek 26.2.2021 – Venuše vstupuje do Ryb a hloubka do prožívání

Den před sobotním úplňkem se děje zajímavá změna na obloze, Venuše přechází z Vodnáře do Ryb. Prožitky nebudou už tak drsné a zjemní se chování i prosazování. Zklidní se emoce. Rybí Venuše nás zavede do hloubky prožívání a ukáže souvislosti našeho jednání ve spojení s procesy, kt. se účastníme. Tolik na poli psychickém. Na praktické rovině krom toho, že se přestaneme tolik rozčilovat, přinese rybí Venuše nejistoty a vnitřní zmatek. Tam, kde chceme mít jasno, rozkošatí se najednou několik alternativ. V místech, na kterých se potřebujeme rozhodovat, najednou znejistíme. Měli bychom se nechat vést vnitřním hlasem a hloubkou zkušenosti.

Luna si za včerejšek prošla Lvem a opozicemi s vodnářskými planetami. V řadě záležitostí jsme se setkali s konflikty a v mnoha případech byla konfrontována realita s plány. Toto soupeření dopadlo zatím nerozhodně. Plány se tváří, že chtějí dál pokračovat, byť jinými cestami. A realita je neodmítá, ale ani nepřijímá v té podobě, v jaké byly prezentovány. je otázka, kdo ustoupí nebo co se změní, aby mohlo dojít k dohodám, jež jsou v mnoha ohledech klíčové pro plánování a řešení toho, co se nám nahromadilo. Zdá se, že žába, která sedí na prameni existuje z důvodů snížené sebejistoty (pohybujeme se v případě této opozice v ose znamení Lev – Vodnář). Odpolední Luna v Panně ale někde sklopí uši, to když už nebudou žádné dobré plány a vhodné argumenty. V dalších záležitostech ale bude vyrývat a točit se na detailech. To tehdy, pokud bude věc nejistá a protivník slabý.

Zdá se, že pomalu přichází téma čištění a hledání řešení. Souvisí už s nadcházejícím úplňkem, ten zase startuje procesy očisty na všech možných úrovních. Tak jak jsme si ve čtvrtek trochu rozbili vlastní představy, páteční události vedou k jejich novému opětnému seskládání, byť v jiné sestavě. A v sobotu už pojedeme témata přípravy na jaro a otevírání se světu plnému nových podnětů.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...