Astrologův pátek 3.2.2023 – Nabídka, která se neodmítá

Luna v Raku v opozici s Merkurem v Kozorohu společně ukazují na naše osobní rozpory. Nabízí se klasická situace, v konfliktu je rozum a cit a rozpory se manifestují v běžných každodenních situacích. To jsme skutečně potřebovali! V momentech, kde už se zdálo být jasno, se zatahují tmavé mraky. Je potřeba vyřešit, co možné je a co lze jedině v momentech, kdy projevíme dostatek respektu sami sobě.

Nebojujeme ani tolik s realitou, zato se střetáváme s nepříjemnými zkušenostmi, které se nám na dané téma nahromadily za náš život a dobře se uložily. Skutečnost tak vidíme jinou bez jakou je.

A je tu demotivující aspekt Slunce v kvadratuře s Uranem. Nevycházejí původní plány. Je potřeba se přeskupit a přizpůsobit. Není třeba nic vzdávat, jen se vzdejme svých původních cest a vydejme se na jiné. V některých případech se hned vzápětí dostaví úleva a odlehčení. Zjistíme, co všechno jsme si na sebe naložili a jak pohodlně se dá existovat tehdy, když se podíváme na problémy z jednodušší stránky. Pokud někde něco ztratíme, jistě jinde zase něco nalezneme.

Zdá se, že přicházejí chvíle, které jsou náročné na odvahu. Je třeba udělat něco konkrétního za sebe. Něco, co nás silné motivuje, ale zároveň to absolutně nemáme vyzkoušené. Nabídka nových zkušeností se neodmítá.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...