Astrologův pátek 30.10.2020 – Důležité vzkazy k rozluštění

Den bude složitější, nejvíc na nás zapůsobí kvadratura Luny se Saturnem. Projeví se to zastavenými procesy, přiškrcenou konverzací, neodvahou, přílišným sebeovládáním se. Nebo naopak razantním a necitlivým stylem řešení problémů i zcela běžných věcí. Nezastavitelnými proudy emocí. Vše pravděpodobně z důvodu, že v řadě sfér činnosti a bytí neumíme používat hranice. Kde jsme se to naučili, tam naopak poběží procesy jako po drátkách.

Konflikty nás naučí, že není dobré dělat něco po zvyku, nesoustředit se na to, co děláme a je špatné zapomenout na to, proč tak konáme. Obecně pojedeme na půl plynu, nebudeme příliš hledět do budoucnosti a ani k obzorům a budeme rádi, pokud se podaří aspoň to, co bylo vytčeno.

Na konci odpoledne zafunguje opozice Luny a Merkuru. Neplánujme nic důležitého na ten čas. Konfrontace vnější nebo vnitřní je dost pravděpodobná  všude tam, kde nedovedeme pružně jednat, kde nebudeme umět dát respekt svým protějškům v jednání a diskusi a kde nebudeme mít sami k sobě dost úcty.

Slunce už se chystá na sobotní opozici s Uranem. Vnímáme silněji zvuk temných strun, které hrají osudovou. Vidíme lépe, jak žijeme a protože je tu ta opozice, nejsme spokojeni. Nejedná se tu o nějaká vylepšení, ale o tlak na pořádnou změnu. Nespokojenost přerůstá v napětí a v takových chvílích bychom měli víc než jindy kontrolovat, co děláme. Není na nás nastraženo tolik min, které s radostí vybuchnou při neopatrném našlápnutí jako zítra, ale je znát, že si tu v řadě případů můžeme dost zahrávat.

Na druhou stranu, objevuje se před námi mnoho možností, výzev, plánů, některé z nich mohou být pro nás dost přínosné, jen je správně uchopit! Nějak je do všeho toho dění zamontovaný i Merkur ve Vahách, který obrací náš pohled dozadu. Ohlížet se je žádoucí, protože v minulosti jsme toho v rychlém běhu dopředu mohli dost minout nebo zapomenout. A mohly to být dost podstatné díly skládačky našeho života.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...