Astrologův pátek 30.7.2021 – Okrajové tlaky

Ode zdi ke zdi, od dveří k oknům. Od jednoho extrémního pohledu k druhému radikálnímu názoru. Tak na nás působí ještě dnes opozice Mars – Jupiter. Věřme, že vyplodí dobré nápady, kt. nám usnadní do dalších dnů a týdnů život. Může jít o předsevzetí, inspirace (Jup je ve Vodnáři přece), může jít o změny přesvědčení. Nehledáme, co je výhodné, potřebujeme věřit v to, že nám věci budou fungovat.

Mars vstoupil do Panny ještě na sklonku čtvrtka a tak už dneska fungují všechny zázračné plány na nové akce a všechna předsevzetí pro zlepšení života. Ať je vše zdravější, přirozenější…

Ruku v ruce jdou obavy o vlastní dostatečnosti, o to, zda nám bude fungovat naše magie všedního dne, tedy jestli budeme schopni uskutečňovat vlastní plány a zda se nám podaří mít aktuální procesy pod kontrolou tak, abychom se nemuseli bát prohřešků. Mars v kvadratuře s Lilith je poněkud úzkostlivý a úzkoprsý. A možná také zbrklý, udělá to, co ho první napadne. Jen když to zpočátku vypadá solidně. Tady nám horoskop neporadí, ale pomůže zdravý rozum. Nespěchejme. Nebojme se toho, co na první pohled vypadá nepříznivě. Možná se jen bojíme toho, co nenastane.
Nejsou tak ideální aspekty pro odvážné činy, ani pro důležitá rozhodnutí. Počkejme si, jestli to umíme. Počkat a nachystat se na správný čas je velmi jednoduchá, ale účinná technika, ke které se nevyžaduje žádná zvláštní průprava. Čeká nás za několik dní příznivý trigon Venuše s Uranem (3. 8.), můžeme se těšit i na konjunkci Slunce s Merkurem (1. 8.). Tam se něco příznivého jistě může stát.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...