Atrium Flora podporuje Ošetřovatelský domov Prahy 3, klientům věnuje vánoční balíčky a vybavení

Stejně jako během jarního pandemického období se rozhodlo obchodní centrum Atrium Flora podpořit Ošetřovatelský domov Prahy 3. Obchodní centrum si je vědomé toho, že jsou klienti domova izolováni z důvodu bezpečnosti o své zdraví, a tak pro ně připravilo podporu v podobě vánočních balíčků.

Atrium Flora se rozhodlo znovu navázat spolupráci s Ošetřovatelským domem Prahy 3 a podpořit ty nejohroženější skupiny. Vzhledem k současné situaci spojené s izolací klientů bez přístupu k rodině a nejbližším pomůže obchodní centrum zlepšit náladu alespoň formou dárkových balíčků. Vánoční balíčky budou připraveny jak pro všechny klienty, tak i pro celý Ošetřovatelský domov. Klienti v dárkových baleních najdou vitamíny na podporu imunity a zdraví obecně, ale i dárky pro zábavu, potěšení a pohodu. Pro Ošetřovatelský domov pořídí deskové hry ale i plynový gril, který bude moci domov využít v rámci grilovací sezóny následujícího roku.

„Věříme, že i tyto malé radosti potěší klienty Ošetřovatelského domova Prahy 3 a zpříjemní jim vánoční čas. Rádi bychom, aby i přes tuto složitou situaci zůstali v bezpečí a zároveň si společně užívali příjemné chvíle. Chtěli bychom za celý tým Atria Flora popřát co nejvíce trpělivosti a zdraví všem ošetřujícím i ohroženým skupinám,“ říká Ivo Kolář z obchodního centra Atrium Flora.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...