Atrium Flora připravilo pro své zákazníky nové obchody

Vánoce pomalu klepou na dveře a je nejvyšší čas začít se poohlížet po vánočních dárcích. Atrium Flora se rozhodlo nadělit svým zákazníkům dárek již nyní a otevírá proto v obchodním centru nové obchody. Třeba zboží právě z jedné z nových prodejen potěší pod stromečkem vaše blízké. 

Kdo by neměl rád pohádkové období roku Vánoce. Všude voní cukroví, hrají vánoční koledy a svítí světýlka. Atrium Flora si letos přichystalo pro své zákazníky Vánoce dříve – v obchodním centru najdete nové obchody a můžete tak využít další prodejny na hon za vánočními dárky.

Kdo neviděl tančící a zpívající křečky propagující barevné ponožky a spodní prádlo, jako by nebyl. V nové prodejně Dedoles můžete vybírat z široké nabídky veselého oblečení i nejrůznějších doplňků. Šťastný „měkkouš“ pod stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Tradice novoročních předsevzetí se opět blíží. Pokud se chystáte na novou cestu za fyzickým zdravím, možná vám pomůže i nový obchod Foot Locker, který se zaměřuje na sportovní obuv. Seženete zde i fashion boty do města, designové oblečení a doplňky.

Manufaktura je prodejce s již zavedenou tradicí. Kvalitní česká kosmetika, která se zaměřuje na výrobu z lokálních surovin vám i vašim blízkým rozhodně přinese radost z přírody a ušetří pár vrásek. Doslova. A do nového roku navíc vykročíte v plné parádě. Nová prodejna v novém kabátku se přestěhovala z 1. na 2. podlaží.

Prosinec je tradiční měsíc plný shonu a ruchu. Dárky, cukroví, zase dárky a nákupy na štědrovečerní hostinu. Pokud vám již nezbývá síla na chystání jídla pro rodinu, využijte nově otevřené restaurace Prima Bašta a vychutnejte si oběd nebo večeři v této české restauraci.

A na závěr nákupů si nezapomeňte užít doušek kvalitní kávy z nové kavárny Zlaté zrnko. Ať už se odměníte za pořízení dárků nebo si prodloužíte polední pauzu o dávku kofeinu, určitě si kávu z této pravidelně oceňované pražírny na plno vychutnáte.  

Veškeré informace o nově otevřených prodejnách a restauracích i o již zaběhnutých stálicích v Atriu Flora můžete sledovat na webu www.atrium-flora.cz.

You may also like...