Autosalon 12: Tesla S Plaid, zkoumání reálné životnosti auta a Pavel Liška na autodromu

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Tesla S Plaid

Z nuly na sto za dvě sekundy! Autosalon otestuje nejrychlejší auto na světě. Stejně rychlá je i Formule 1 nebo nejdražší hypersporty typu Bugatti. Tady se ale bude jednat o zvenku docela obyčejné vozidlo, navíc s rodinným faktorem. Bude však s Teslou Model S Plaid o výkonu 1020 koní i zábava?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 22. března ve 20.15 na Prima COOL.

Jaká je skutečná reálná životnost auta? Deset let? Když se výroba neodflákne, klidně vás automobil přežije. Vážně. V muzeu Alfa Romeo v Miláně mají více než stoleté, plně funkční kousky. Vezmeme vás na exkluzivní výlet do Itálie a budete koukat, jak rychle se tam jezdilo už za našich prarodičů.

Každý chlap by chtěl být závodník. Dnes je to ale hodně drahý koníček. A to nemluvíme o nutnosti mít kde závodit. Jde to ovšem udělat mnohem levněji a bez automotodromu. Do půl milionu se dá koupit bugina, se kterou se dá zažít nefalšovaný autokros. Pavel Liška si tak splní závodnický sen!

Víkendový výlet po českých hradech, po zakroucených okreskách. Stavit se na kávu a pěkně si to užít. To bude chtít nějakou stylovku, která se nebojí zatáček, ale je i praktická, a ne moc žravá. Z Mělníka až na vrchol Ještědu proto vyrazíme s novou Alfou Romeo Tonale e-Hybrid Veloce.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...