Autosalon 13: Test prémiového SUV, Ford Explorer pod drobnohledem a výběr zánovního hatchbacku

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Ford Explorer

Zdá se, že v době internetu už nejde nic utajit. Automobilová branže je jednou z mála výjimek. Experti Autosalonu vám často ukážou novinková auta, která nemáte šanci nikde vidět, i několik měsíců před jejich premiérou. Nový rodinný Ford Explorer tak poznáte do nejmenšího detailu. A taky se dozvíte, jak se umí proměnit v nedobytný sejf!

A když testování, tak se dozvíte o nových modelech pravdu pěkně natvrdo. Podílet se ale přímo na vývoji prémiového SUV, to je ještě jiná káva! Zapojíte se spolu s námi do testovacího programu nového Lexusu RZ, který se řídí tzv. po drátech. Mezi volantem, nebo spíš kniplem, a předními koly chybí mechanická vazba. Takže to bude dost napínavé!

Jsou místa, kde se neřeší vyznání, politická orientace ani dress code. Kde se potká klidně prezident s tím největším rebelem. Jedním z nich je veletrh Motocykl Praha. Spolu s Pepou Sršněm tady vybereme ty nejlepší kousky pro letošní sezonu. A nebude to jen o jedné stopě. Mimochodem náš moto-expert se tady zamiluje!

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 29. března ve 20.15 na Prima COOL.

Zánovní hatchback pro mladého řidiče nebo mladou rodinu, co nemá moc najeto, jezdí svižně za málo, nekazí se a vyjde na cca 300 tisíc. Takových bazarovek pravda moc nenajdete. Ale třeba jí bude modernizovaný Volkswagen Golf VII s motorem 1,0 TSI…

Co stálo před pěti lety 400 tisíc, vyjde dnes na tři čtvrtě milionu. Člověk si tak při výběru nového nemůže moc vyskakovat. Nebo musí jít o kategorii níž. Ssangyong Rexton ale prakticky nezdražil. Přitom se kvalitativně zlepšil. Zda v tomu nebude nějaký háček, zjistíme v podrobném redakčním testu.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...