Autosalon 21: Kvalita interiérových materiálů, Ford Kuga, Hyundai i30 Kombi jako volba na celý život?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 25. května ve 20.15 na Prima COOLSvět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Co je horší než tzv. fake news? Pro automobilové fandy určitě množství napodobenin v interiéru i exteriéru nových aut. Falešný kov nebo umělá kůže. Proto otestujeme prémiový model DS 9, který si na kvalitě materiálů zakládá. Bude ale francouzská limuzína i stejně dobře jezdit?

Kartami v auto-moto průmyslu zamíchala kromě války také nová euro norma. Hodně cenově dostupných motorek tak už nekoupíte. Ale co si místo toho dopřát pořádné cestovní enduro? CF Moto 800 MT je prý neošizené a za slušné peníze. Uvidíme, co na něj řekne Pepa Sršeň.

Ford Kuga

Žádné turbo, žádný přímý vstřik, cena do půl milionu, hodně prostoru a slušná výbava – to vypadá jako recept na auto na celý život. Bude však motor 1,5 na Hyundai i30 Kombi stačit, když jej naložíme? A co spotřeba při svižné jízdě? Po 1000 testovacích kilometrech budeme znát odpověď.

Ford Kuga není ani ve verzi ST Line žádný dravec. Stojí skoro milion a převodovka CVT budí rozpaky. Ale dokud se nesvezete, nevíte. Expert Pepa bude z jeho 2,5litru hodně překvapen. Ani o dobrém poměru cena/výkon tohoto hybridního SUV nebude pochybovat. Však uvidíte!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Ford CZ

You may also like...