Autosalon 36: Poslední klasický supersport, bazarovky a jejich specifika, test elektroskútru

Svět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Co byste řekli na svezení s dost možná posledním klasickým supersportem? Podzim rozjedeme rychlostí přes 300 a pěknými drifty! Lamborghini Huracán Tecnica má 640 koní a zadní pohon. Takže stačí pomyslet na plynový pedál a už jde dveřmi napřed!

Ne každý má na to, každých 300 kilometrů tankovat stooktanový benzín. Proto jsme vybrali také vozidlo s minimálními jízdními náklady i cenou. Nebude ovšem mít taková osobní mobilita ve formě elektroskútru Hecht nějaký háček?  

Stovky inzerátů, cenový rozptyl víc jak 100 000 Kč a navíc těch dostupných verzí… Vybrat pěknou Škodu Fabia druhé generace ale nemusí být zas takový oříšek. Na specifika oblíbené bazarovky mrkneme spolu s odborníky.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 7. září ve 20.15 na Prima COOL.

Čelní sklo vyjde, dejme tomu, na 10 000 korun. Za jeho výměnu však zaplatíte klidně dvojnásobek. Jak to? U modernějších aut bude totiž třeba seřídit geometrii kvůli jízdním asistentům. A to ne každý servis umí…

Městský crossover musí vypadat sexy, být hodně bezpečný, obratný a taky úsporný. Uvidíme, jak si s nástrahami metropole poradí novinka jménem Toyota Aygo X. A hlavně jsme zvědaví, jak a zda vůbec se náš Pepa nasouká na zadní sedadla! 

Foto: pixabay

You may also like...