Autosalon 4 ukáže testy na polygonu, VW Touareg R a pohled na Nissan Juke

Autosalon startuje ve středu 27. ledna ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 30. ledna v 8.50 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

Posoudit sporťáky a jejich rychlost není zas taková legrace, jak by se na první pohled mohlo zdát. Tak se o to pokusíme. Stejně jako smířit vesničany s „pražskou kavárnou“. A bude toho víc. Tak pojďme hned k věci…

Rychlost sportovních aut se posuzuje podle jejich času na legendární Severní smyčce okruhu Nürburgring. Nejrychlejším pětidvířkem tam je Porsche Panamera Turbo. Pro Čecha to má ale malou vypovídací hodnotu. Proto měříme časy sporťáků na realitě bližším polygonu. Zajede nový rekord Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid o výkonu 700 koní?

Politici a také volby prý rozdělují Českou republiku na dvě znesvářené strany – vesničany a měšťáky nebo, chcete-li, „pražskou kavárnu“. Protože se ale na pořad Autosalon dívají stejnou měrou lidé z vesnic i měst, najdeme pro ně společné téma. Tím bude test ostrého Volkswagenu Touareg R. Jo, a pokusíme se ho vyzkratovat v pořádném brodu. Povede se?

V pořadu nesmí chybět kategorie cenově dostupných vozidel. Otestujeme tedy nejkontroverznější automobil posledních deseti let. Motorka třídy naked, UFO, vozidlo kategorie kupé – to všechno může připomínat nový Nissan Juke. Bude k pohonu malého SUV stačit litrový motor? A neohluchneme z repráků, které budeme mít přímo u hlavy, a hlasitost dáme na 100 %?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...