Autosalon 44: Tuning a jak na něj, zásilka z Číny, půjčení vozu v rámci rodiny

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 3. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 6. listopadu v 8.50 na Primě. Listopad je tady a s ním i první opravdu podzimní díl pořadu Autosalon. Na co se můžete těšit, čím zahřát motor, a hlavně kam se obrátit, když ke svému mazlíkovi cokoliv potřebujete? Testovali jsme za vás…

Individualizace něco stojí. A když tuning svěříte renomované firmě, z účtu se vám zamotá hlava! Třeba se však dá něco upraveného pořídit i v showroomu. Řekněme kolem půl milionu. Jako příklad vezmeme model Kia Stonic GT Line.  

Nechat si něco doručit z Číny, na tom není nic divného. Ale co když půjde o nový automobil? Nebude problém s homologací a náhradními díly? A co naladění podvozku? Expert František si raději tuhle zásilku pořádně proklepne!   

Správný motorista auto nikomu nepůjčuje. Když však jde o objektivní test elektrického rodinného vozu, bylo by dobré znát i názor jeho pravděpodobných uživatelů. Co na nový Nissan Leaf řekne řidič senior a mladá maminka?  

V Česku nebo v Německu se nesvezete. Stopku vám vystaví rozbité silnice nebo provoz. Na jihu Španělska to ale pořád jde. Na uzavřeném úseku si můžete zahrát na Formuli E. Pokud tedy budete mít něco, jako je Cupra Born E-Boost.  

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. 

You may also like...