Autosalon 52: Řídit v zimní bundě? Nesmysl. Tereza při výrobě auta, silvestrovský speciál

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 28. prosince ve 20.15 na Prima COOL

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

V bundě vám sice není zima, ale ovládat auto v zimě se v ní nedá. Aspoň ne na ledové ploše, kde naši moderátoři pošlou do kontrolovaného smyku hned několik SUV značky Hyundai. Snad nebudou potřebovat sněžnou rolbu pro vytažení, protože ta vyjde dost draho…

Silvestrovský speciál nebude jen o bezpečné jízdě na ledu a sněhu. Přidáme trochu rebelství v podání Pavla Lišky. Jeho café racer Royal Enfield se mu splaší a zazávodí si s policií. Taky se pokusí ilegálně zbohatnout. Ale třeba to všechno bude ještě jinak. 

Někdo na konci roku hledá spolehlivé rodinné auto, které dojede na hory, má slušnou výbavu a nestojí nesmysl. Třeba jím bude bazarové Hyundai Tucson třetí generace. Jaký motor a který ročník nejlépe vybrat, poradí naši experti.

Hodnotit auta je věc jedna, ale jedno takové vyrobit, to už není jen tak. Proto vyšleme Terezu do kolínské továrny, aby si nový automobil pohlídala při výrobě a následně Toyotu Yaris Hybrid hned otestovala.

Škoda Favorit, Mitsubishi 3000 GT, Dodge Viper, Mercedes-Benz třídy S – to je pouze drobný výčet vozidel našeho nejslavnějšího hokejisty. Chevrolet Camaro ale moc dlouho nevydržel. A jeho Kia EV6 se střetla s… Však uvidíte!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...