Autosalon na Primě: Dynamické bazarovky a vše, co o nich potřebujete vědět, než je zaparkujete ve své garáži

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 2. dubna ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 4. dubna v 8:35 na Primě. Bavit se budeme pro změnu o autech… Tentokrát o ojetých, ale pořád sexy.

Jak nejlépe bojovat proti koronaviru? My si myslíme, že rychlostí. Proto v pořadu Autosalon čekejte nášup extra dynamických automobilů. A všechny budou mít ještě jednoho společného jmenovatele – dobrou cenu. Půjde totiž o tři až šest let starý bazarovky. Proč? Každý nový super rychlé auto stojí majlant, ale po třech letech provozu může jeho hodnota spadnout na 40% původního ceníku.

Vybrali jsme reprezentativní multibrandový vzorek. Malé a dravé BMW M140i, předchozí generaci Hondy Civic Type R, unikátní Renault Megane RS Trophy R, víc jak 600 koňovej Mercedes-Benz CLS 63 AMG S a nečekaně naspýdovanej kombík Golf R.

Jak jsou na tom s kvalitou po letitém týrání těžkou nohou na plynu? Seženu na ně levný náhradní díly? Kradou se? Kolik mají v průměru najeto a najdu některý z nich za opravdu výhodný prachy? Na všechno odpovíme, poradíme a možná i splníme sen o laciný rychlý káře za dostupný kačky.“

Tak co, necháte se nalákat a mrknete? Myslím, že byste měli. Aby vám něco neujelo!

Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...