Autosalon na Primě: Nízká spotřeba jako faktor chytrého nákupu, jak ušetřit při nákupu pneumatik

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 9. dubna ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 11. dubna v 8:35 na Primě.

Na jaře se lidé o automobily zajímají enormně. Nejen o kabriolety, ale také o výhodné koupě a další nabídky. Letos tomu není jinak, i když situace je jinak, oproti předešlým letům zcela odlišná. Experti pořadu Autosalon se tentokrát vrhli na zkoumání vozů s nízkou spotřebou. A zjistili pro vás zajímavé informace.

Josef Vrtal vysvětluje: „ Ať nás nesežerou! Nebojte, nejde o žádný přírodopisný film ani dokument o kanibalech, skutečně popisujeme další díl oblíbeného pořadu Autosalon. Testovat totiž budeme auta, která by měla vynikat nízkou spotřebou. Měla. Ale je tomu tak i ve skutečnosti? Na své si tak přijdou ti, kteří jsou skoupí na korunu, což jsme v těchto krizových dnech úplně všichni.“

To že má auto malý apetit ovšem neznamená, že se bude loudat. Důkaz nám o tom podají dva malé vozy. Tedy formulujme přesně: Opel Corsa a Renault Clio. Že se nemusíte bát vysokých nákladů na provoz ani u vozů typu SUV předvede nová líbivá Mazda CX-30. Takže kalkulačky do ruky a počítejte s námi.

Díl to bude řádně natřískaný, a tak ještě uvidíte, co dokáže nový Seat Leon a modernizované Subaru Impreza. A to už stojí za shlédnutí. Za probuzení jarních vášní i emocí.

Dostanete taky neocenitelné rady jak ušetřit při nákupu pneumatik. Víte, že se v budoucnu budou dělat z pampelišek? Přísaháme, žádnej „apríl:-)“.

Nakonec – přesvědčte se o tom tak, že si ve správný autosalonový čas pustíte bednu.

Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

You may also like...