Autosalon na Primě: Velké rodinné auto za lidovou cenu, test SUV a co zajímá ženy na autech

Podzim je tady a s ním také období, kdy se nejvíc zvažuje, zda stávající model přežije zimu a plískanice. Navíc ze všech stran útočí skvělé nabídky prodejců aut. Co byste měli vědět, než sáhnete do peněženky? Je toho hodně, a to hlavní vám, stejně jako každý týden, přinese Autosalon. Tady je ochutnávka toho nejlepšího, co jsme pro vás najezdili.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 8. září ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 11. září v 8.45 na Primě.

Cenově dostupné, plně vybavené velké rodinné auto je protimluv. Když se ale vyznáte ve výběru zánovních ojetin, není problém takový automobil najít. S naší novou rubrikou Bazar se stanete experty na „bazarovky“ i vy.

Že se nedá jet na rychlé motorce kochačka? 170 koní a 125 Nm Ducati Multistrada se nejeden zelenáč zalekne. Lukáš Pešek proto ukáže, jak si tak výkonný stroj nastavit přesně podle svých jezdeckých schopností.

Seat Tarraco FR

Hodně chlapů si myslí, že ženu na autě zajímá leda tak barva a velikost zpětného zrcátka. Když se ale do hodnocení Hyundai Tucson pustí zkušená motoristická novinářka a servisní expertka, rozeberou ho do posledního šroubku!

Je nejvyšší čas splnit si motoristické sny! Přitom takový víkendový sporťák nemusí člověka zruinovat. Musíte však vědět, jak o něj správně pečovat. Což se týká hlavně správného přístřešku. Dáme vám několik užitečných tipů.

Běžte s těmi SUV někam – zní od diváků. Proč si kupovat 4×4, když sněží jen pár dní v roce? A řezat zatáčky s nimi taky nejde! Možná, existují ale i výjimky. U Seatu Tarraco FR dává pohon všech kol smysl. A dynamická jízda? Uvidíte!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...